Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası

Anestezili Vakumlu Kürtaj
Hafta içi ve Hafta sonu
7/24 Bilgi ve Randevu
İstanbul İçi Anlaşmalı Klinik ve Hastaneler
Kürtaj Bilgi Gizliliği

Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası

Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası olarak kliniğimizde kürtaj işlemleriniz steril hastane ortamında kesin sonuçlu vakumlu kürtaj işlemi şeklinde yapmaktadır. Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası ve gebelik sonlandırma işlemleriniz için kliniğimiz yasal prosedürlere uyarak kürtaj bilgi gizliliğine önem verilerek yapılmaktadır.

Kürtaj fiyatları İstanbul 

Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası araştırmalarında İstanbul’da çok değişken fiyatlar karşınıza çıkabilmektedir. Kliniğimizde Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası ve kürtaj fiyatları genel itibariyle 700 – 1000 TL. fiyatlarla başlamaktadır. Sizlere güvenli ve uygun fiyatlarla hizmet verme amacıyla kliniğimizden 7/24 fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kürtaj hakkında kısa youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Kliniğimizde Kürtaj 

Kliniğimizde gebelik sonlandırma işleminiz anestezi altında vakumlu kürtaj yöntemi ile uygulanmaktadır. Tüm aletler tek kullanımlıktır, hastaya özeldir.

Kürtaj işlemi ülkemizde 10 haftalık hamileliğe kadar yasaldır. Ülkemizde evli – bekar ve 18 yaş üzeri her hastamız yasal olarak kürtaj olabilir.

Doktorlarımız tarafından kürtaj işlemi en güvenli yöntem olan ağrısız anestezili ve vakumlu kürtaj yöntemi ile uygulanmaktadır. Kürtaj işleminiz esnasında ağrı hissetmezsiniz.

Kliniğimizde kürtaj süresi 5 dakikadır. Kürtaj sonrası 30 dakika dinlenme ile kontrolleriniz sonrası taburcu olabilirsiniz. Kürtaj için 4 saat öncesinden yemek ve sıvı gıdalar tüketilmemesi gerektiğini unutmamanızda fayda var.

 

Kliniğimizde Kürtaj Randevunuz

Kürtaj işlemleriniz için kliniğimizde bulunan asistanlarımız sizleri bilgilendirilmektedir. Asistanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaktadırlar.

Kürtaj işlemlerimiz uzman kadın doğum doktorlarımız ( Jinekolog) tarafından yapılmaktadır. Kliniğimizde kürtaj ameliyathane ortamında steril koşullarda yapılmaktadır.

 

Kliniğimizde Kürtaj Öncesi

Kliniğimizde kürtaj öncesi Uzman Doktorlarımız tarafından değerlendirilirsiniz. Ultrasonografi ile gebelik haftası bakılarak kürtaj konusunda bilgilendirilirsiniz. Kürtaj için 4 – 6 saat öncesinden yemek ve sıvı gıdalar tüketilmemelidir.

 

Kürtaj Süreniz

Kürtaj işlemi ortalama 5 dakika sürmektedir. Kürtaj sonrası kalış süresi ortalama 45 dakikadır. Kontroller sonrası ortalama 1 saat sonra taburcu olabilirsiniz.

 

Kliniğimizde Kürtaj Sonrası

Kürtaj işleminden sonra tekrar ultrasonografi yapılarak kontrol yapılır. Kürtaj işlemi sonrası yarım saat dinlenip reçeteli ilaçlarınızı alarak kliniğimizden taburcu olabilirsiniz.

 

Kliniğimizden Hemen Şimdi Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası Bilgisi ve Randevu Alabilirsiniz.
Kurtaj fiyatlari 2 e1698858093556 400x400 - Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası

Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası

Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası 2019
Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası 2020
Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası 2021
Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası 2022
2019 Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
2020 Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
2021 Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
2022 Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
İstanbul Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası İstanbul
İstanbul Avrupa yakası Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
İstanbul Anadolu yakası Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası
Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası İstanbul Avrupa yakası
Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası İstanbul Anadolu yakası
Fiyat ve Randevu Ara